Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andy Dj - Titina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Titina moj titina
Ju pini asperina
të verdha e të bardha
Ju fryeni si dardha
Ju fryeni si dardha
të verdha e të bardha
Ju pini asperina
Titina moj titina.


Ky tekst u dërgua nga Tinusha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Andy Gramm
Publikimi: 27/02/2016


Andy Dj - Titina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Titina".
3. Video është e këngës "Titina", por nuk këndohet nga Andy Dj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0