A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Andy Dj është një autor këngësh dhe dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. SHQIP: Lindur në një qytet të vogël të një vendi të vogël, ka qenë një rrugë e gjatë dhe e vështirë për t'u ndjekur për Andy Gramm. Por pasioni i tij për muzikën dhe talentin ka mbizotëruar! Ai është sot një nga Dj më të njohura në vendin e tij dhe një figurë shumë e njohur në Median. I lindur në vitin 1979 në Shqipëri, emigroi në Itali vetëm kur ishte 16 vjeç. Andy Grammi filloi kështu një rrugë shumë të gjatë në skenën elektronike. ENGLISH:...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Julkës

Anëtar i labelit

Threedots

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Zero

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

John Van Ride

Vali Corleone

Rudi

Altin Sulku

Flamur Cana

Albi Nako

Julian Mustafa

Ervin Bushati

Bojken Lako

Erjon Beci


Tags: Andy Dj, Dj Andy, Andy Gramm

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019