A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55
  • Emri i Vërtetë:
  • Julka Gramo
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Julka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Julka Gramo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare, e cila për pak kohë i ka munguar ekranit shqiptar me këngë potente dhe vokale. Ajo është një gazetare e shkëlqyer dhe punon si drejtoreshë e NRG radio. Julka ka publikuar këngë shumë të dashura nga publiku. Në Nëntor 1999, Julka merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Stolia E Merzise". Në Dhjetor 2001, Julka merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Egzistoj". Në Në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Andy Dj

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Tiko

Rezarta Smaja

Elia Zaharia

Eltina Minarolli

Lili Gjidodaj

Inis Gjoni

Eneda Tarifa

Juliana Pasha

Amarda Arkaxhiu

Ingrit Gjoni


Tags: Julka, Julka Gramo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019