A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Threedots është një produksion, label dhe grup producentësh shumë i njohur. Threedots Productions ne baza te statistikave mund te renditet si studio me e madhe e produksioneve muzikore ne Shqiperi me mbi 450 krijime muzikore te realizuara nga producentet e saj Flori Mumajesi, Kledi Bahiti, Andi Gramm, Vicky, per mbi 120 artiste te njohur dhe te rinj, shqiptare dhe te huaj. Ne histrorikun e krijmeve te kesaj studio, renditen edhe artistet me te njohur shqiptar (mund ti gjeni ne kategorine Artiste te ketij website) shum...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Albumet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Anëtarë në Labelin Threedots:

Flori Mumajesi

Shkurte Gashi

Bruno

Klajdi Haruni

Erik Lloshi

Kledi Bahiti

Dj Vicky

Andy Dj

Elvana Gjata


Tags: Threedots

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019