A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klajdi Haruni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  137
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klajdi Haruni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2011, Klajdi Haruni merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Te Gjithe Sot Po Duan". Karriera e tij si kengetar do te fillonte pikerisht nga ky festival dhe me kete kenge te Flori Mumajesit. Në Maj 2012, Klajdi Haruni merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Mamica". Më datë 23 Tetor 2014, Klajdi Haruni & Flori publikojnë videoklipin "Lutem Une Sot". Videoklipi u prodhua nga Pro Video. Më datë 5 Nëntor 2014, Klajdi Haruni publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Threedots

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erjon Beci

Klajdi Musabelliu

Xhevi

Luiz Ejlli

Klejvis Saliaj

Erjon Korini

Gerard Merdani

Dylan

Stiv Boka

Erik Lloshi


Tags: Klajdi Haruni, Klajdi, Klajdi Harruni

Klajdi Haruni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019