Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  2434
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Elvana Gjata është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Ka qenë Migena, motra e madhe e Elvanës, ajo që e ka zbuluar si këngëtare. Ajo e ka shtyrë gjithmonë për pjesëmarrjet në konkurse dhe spektakle të ndryshme televizive. Migena ka studiuar kanto dhe për Elvanën, ajo ka qenë gjithmonë 'udhëheqësja e saj artistike'. Dy vajzat e familjes Gjata, vajzat e nënkolonelit Fatmir Gja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Ish-Anëtare e labelit

Threedots

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

276 🔥3 (2018)

Acoustic Live Sessions Ep (2013)

Afer Dhe Larg (2011)

Mames (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (98)

21
22
16
26
14
19
17
25
32
23
30
15
36
13
12
10
24
16
22
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Samanta Karavella

Orinda Huta

Miriam Cani

Anxhela Peristeri

Besa Kokëdhima

Greta Koçi

Rosela Gjylbegu

Ronela Hajati

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi

Tags: Elvana Gjata


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet