Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Mames (2008)Elvana Gjata - Afer Dhe Larg (2011)Elvana Gjata - Acoustic Live Sessions Ep (2013)Elvana Gjata - 3 (2018)Elvana Gjata - Çelu (2021)Dërgo një album »

Komente 24