Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruno

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  264
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Bruno është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hiti më i madh qe e beri te njohur Brunon ishte bashkëpunimi me Elvana Gjatën, “Love Me”. Më datë 15 Maj 2013, 2po2 publikon videoklipin "Prej Rrugës", në bashkëpunim me Bruno. Në Maj 2013, Bruno merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "S'mund Te Jesh". Më datë 14 Korrik 2015, Elvana Gjata publikon videoklipin "Love Me", në bashkëpunim me Bruno. Muzika e këngës u punua nga Flori Mumajesi, teksti u shkrua nga Flori Mumajesi, ndërsa për orkest...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Threedots

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

6 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (13)

10
11
8
4
8
15
10
9
1
1
0
1
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Sardi Strugaj

Bruno Revolt

Noga

Lindon Berisha

Loni Gashi

Andi Stafuka

Stiv Boka

Klejvis Saliaj

Gerard Merdani

Ardit Çuni

Tags: Bruno


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet