Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Flori Mumajesi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  854
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Flori Mumajesi është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Flori siç është I njohur për publikun, emri i plotë i të cilit është Florian Mumajesi ka lindur në Tiranë dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe këngëtarët më të kërkuar shqiptarë. E nisi gjithcka me grupin The Dreams qe me 1997 dhe pas shkeputjes nga grupi, e vazhdoi karrierën e tij si këngëtar duke mos anashkaluar pothuajse asnjë festival të mundshëm në Shqipëri apo Kosovë. Flori Mumajesi njihet si njeri prej kompozitoreve dhe kengetareve me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

31 🔥🔥

Lider i labelit

Threedots

Kushuri i

Endrit Mumajesit

Ish-Anëtar i grupit

The Dreams

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDetaj (2011)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (51)

13
21
21
21
16
14
16
7
11
4
9
11
4
21
8
12
7
9
5
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kastro Zizo

Ermal Mamaqi

Bes Kallaku

Alban Skënderaj

Ermal Meta

Adrian Gaxha

Blero

Shpat Kasapi

Stine

Big Basta

Tags: Flori Mumajesi, Flori, Florjan Mumajesi, Florian Mumajesi, Flor Mumajesi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet