Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Endrit Mumajesi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  35
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Endrit Mumajesi është një autor këngësh dhe këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Endrit Mumajesi është një ndër autorët më të talentuar të artit. Ka lindur në Tiranë. Shkollën fillore e përfundoi në shkollën "Ali Demi" në Tiranë, ndërsa atë të mesmen në shkollën "Sinan Tafaj". E ka nisur rrugëtimin e tij me muzikën që në moshën 15 vjeç. Kënga e parë me të cilën ai ka bashkpunuar dhe i ka shkruar tekstin është kënga "Një jetë me ty" nga Vedat Ademi. Ka shkruar edhe disa tekste mjaft të njohura dhe aktualisht është pjesë e prod...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kushuri i

Flori Mumajesit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Enis Mullaj

Arsim Bunjaku

Adrian Hila

Florent Boshnjaku

Alqi Boshnjaku

Gojart Ferati

Dorian Gjoni

Hajg Zaharjan

Edmond Zhulali

Pandi Laço

Tags: Endrit Mumajesi, Muma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet