A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkurte Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  860
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Shkurte Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Emri i saj nuk është i panjohur, aq edhe zëri e këngët e saj, të cilat janë të dashura e të pëlqyera për publikun shqiptar. Siç thonë, kjo është më e mira që i këndon baladat. Di t’ia qëllojë, por edhe të dijë çka do shpirti e zemra e fansave të vet të shumtë. Shkurtja është mjaft e angazhuar nëpër mbrëmje muzikore në Kosovë e në diasporë, sikur edhe në dasma e ahengje të familjeve shqiptare. Me këngët e saj, me atmosferën që di ta krijojë në ato...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

Threedots

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Live (2015)

Live 2015 (2015)

Live (2012)

Hajde (2010)

Vetëm Unë Jam Dukat (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Jeten Tende
Tu Luta
Vitet
Si Dikur
Godet Shpirtin
Nuk Te Fal
Do Mbijetoj
Mua M'ke Shkel Me Kembe


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Engjëllusha Salihu

Lule Mustafa

Diana Tahiri

Kanita

Violeta Turkeshi

Leonora Bahiti

Azra

Salije Bajrami

Lejla Xhaferi

Leonora Poloska


Tags: Shkurte Gashi, Shkurta Gashi

Shkurte Gashi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019