Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Erik Lloshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  96
 • Emri i Vërtetë:
 • Enrikson Lloshi
 • Vendlindja:
 • Lushnjë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Erik Lloshi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai ka mbaruar "Akademinë e Arteve" për kanto në Tiranë dhe eshte shpesh i pranishem neper klube te ndryshme te nates. Ai ka marre pjese edhe ne shume festivale dhe ka publikuar shume videoklipe. Në Dhjetor 1992, Manjola Nallbani merr pjesë në Festivali i 31-të në RTSH me këngën "Ike Me Dallendyshet", në bashkëpunim me Erik Lloshi. Në Maj 2004, Enrikson Lloshi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Sa E Veshtire Te Thuash Te Dua". Në Prill 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

Threedots

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

7
6
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Klejvis Saliaj

Luiz Ejlli

Erjon Korini

Silver Metka

Mateus Frroku

Adriano Rama

Ergys Shahu

Kelly

Kristo Thano

Joni Aliraj

Tags: Erik, Erik & Band, Erik Lloshi, Enrikson Lloshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet