TEKSTESHQIP

Andy & Doza
Shembull
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shembull" kënduar nga Andy & Doza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të tekstit janë Andy V & Doza, ndërsa producent i këngës rezulton të jetë Bav_Records.