Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Andy V

Nuk ka akoma asnjë votë

Andy V është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Kurorat Fiks

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fresh-P

Bidaki

Wllatki

Oran G

Big Night

Double A

Ex Wolf

F-Boogie

LT-One

Fulzan-G

Tags: Andy V, Andy-V, Andy_V


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet