Kurorat Fiks
Kurorat Fiks

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kurorat Fiks është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi u krijua ne Shtator te Vitit 2009, nga Aroganti, Andy V dhe Mc Blero. Më datë 7 Gusht 2010, Kurorat Fiks publikojnë videoklipin "Stile Me Kile", në bashkëpunim me Doza Mc. Kënga ishte pjese e albumit të parë të publikuar në të njëjtin vit me titullin "Nga vëndi i ngjarjes", i cili përbëhej nga 16 kënge. Në vitin 2012, Kurorat Fiks publikojnë albumin "Oksigjen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0