TEKSTESHQIP

Andy & Doza
Femrat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Femrat" kënduar nga Andy & Doza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 23 Shtator 2017, Andy & Doza publikojnë videoklipin "Femrat". Teksti i këngës u shkrua nga Andy V & Doza.