Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Anela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Maj 2016, Anela publikon videoklipin "T'kom N'men", në bashkëpunim me K Style. Ёshtё publikuar projekti i parё i kёngtares mё tё re nё skenёn muzikore Anela, e cila vjen nё bashkёpunim me reperin e njohur Kenan Nuredini (K-Style), projekt ky i cili pritet tё jetё me shumё sukses. Kёnga ёshtё punuar nga kёngёtari dhe producenti 2ton, ndёrsa teksti nga vet reperi K-Style dhe videoklipi nga ‘Bug Production. Më datë 4 Gusht 2016, Anela p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vivian Kokeri

Pashke

Katrin

Taunita

Almenda

Eli Qorri

Irida Pojani

Lily N

Rigersa Zefi

Ervisa

Tags: Anela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet