TEKSTESHQIP

Anestezioni
Sa Her Ti Qesh
Lyrics
(Feat. Mani Man)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Her Ti Qesh" kënduar nga Anestezioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm tek shikuesit i punuar tejet mirë me videoklip, i cili u publikua me datë 2 Tetor 2012. Autorë të tekstit janë Anestezioni & Mani Man.