Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Aneta Brozi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Aneta Brozi është një autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Valdete Antoni

Lejla Agolli

Alda Bida

Suzana Fazliu

Naime Beqiraj

Ida Nurçe

Arta Haziri Nuhiu

Eriona Rushiti

Sebastiana Brecani

Androse Hajdari

Tags: Aneta Brozi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet