A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ani Myzeqarja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Ani Myzeqarja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Maj 2007, Ani Myzeqarja merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vetem...". Në vitin 2010, Ani Myzeqarja publikon albumin "Cupat E Myzeqese" Më datë 27 Shtator 2011, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Va Moj Valle Mos Mbaro". Më datë 30 Korrik 2013, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "O Divjake E Bukur". Në Nëntor 2013, Ani Myzeqarja merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Jo Jo S'bej Shaka". Më datë 30 Dhjetor 2016, Ani Myzeqarj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Pecollari

Blerta Agolli

Tefta Kondo

Laxarela

Eglantina Doko

Merushe Xhihani

Teuta Dyrmishi

Luljeta Konomi Haxhi

Rezarta Hoxhaj

Griselda Pepa


Tags: Ani Myzeqarja, Ani, Anila Bakiasi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019