Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Çuedari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  107
BIOGRAFIA: Ani Çuedari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Në Prill 2006, Ani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nuk Mund". Në Nëntor 2006, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Mesuar Me Ty". Në Nëntor 2007, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "S'te Ndiej". Në Dhjetor 2007, Ani Çuedari & Mateus Frroku marrin pjesë në Festivali i 46-të në RTSH me këngën "Testament Dashurie". Në Nëntor 2008, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Loti I Gj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ani Cuedari

Komente 0