Ani Dhe Ana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ani Dhe Ana është një duo artistësh. Në Prill 2006, Ani Dhe Ana marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Stop". Në Maj 2008, Ani Dhe Ana marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Me Bezdis"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Era Dhe Elvira

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Majk N Sam

Naimi Dhe Adi

Soni N Nice

Mirela Dhe Driloni

Aida Dhe Eda

Motrat Gashi


Tags: Ani Dhe Ana, Ani & Ana

Krijo Një Kartolinë