Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Dhe Ana
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ani Dhe Ana është duo artistësh. Në Prill 2006, Ani Dhe Ana marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Stop".

Në Maj 2008, Ani Dhe Ana marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Me Bezdis".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist