Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja - Djalo Cme Dogji Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

N dite te bukur behari ne plazh u ndodha i vrari,mike qe e marte dreqi mu shtri si nje ngjale deti.
Uafrova sa e pash i hodha doren nga avash por ajo sma beri gjall ma hodhi nje cik me larg.

Djalo me dogji behari keq me vjen sa mu dogj xhani se me detin s qenka pune se te dhemb koka kaq shum.(x2)

Hodha krahet si ne shkembe kapem fort pas gjoksit tende.
Por ajo me posht leshohet digjet zjare e pervelohet.
Duart gjokset per mbi gure theksin rezet mbi lekure e shtrire keshtu si ngjale nuk me rriet pa te ngare.


Ky tekst u dërgua nga Lori

Ani Myzeqarja - Djalo Cme Dogji Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djalo Cme Dogji Malli".
3. Video është e këngës "Djalo Cme Dogji Malli", por nuk këndohet nga Ani Myzeqarja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Myzeqarja:


Komente 0