Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja - Merrja Kenges Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Merja kenges shekullore neper breza e dor pas dore nga tropoja ne sarande e mbi shqiperi sa me ndezin flake.

Aman moj jet e dashur jet e bukur genjeshtare Ti na ep pret
ne det e e ne male.
Ajde ti harro nje cast me te ngjallet e saja merrja kenga le te digjet gjith dynjaja.

Merja kenges shekullore neper breza e dor pas dore nga tropoja ne sarande e mbi shqiperi sa me ndezin flake.[x2]

Shpirtin do ta jepja qe gjith jeten te kendoja Kengen si bilbili sa me lart ta qoja.Zerin ta bashkoj ashtu sic e do sevdaja le te digjet flaka male e gjith dynjaja.

Merja kenges shekullore neper breza e dor pas dore nga tropoja ne sarande e mbi shqiperi sa me ndezin flake.[x4]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*

Ani Myzeqarja - Merrja Kenges
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merrja Kenges".
3. Video është e këngës "Merrja Kenges", por nuk këndohet nga Ani Myzeqarja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Myzeqarja:


Komente 0