Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja - Hajde Ti Me Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Dil i shoh moj floket e gjata,
qe te bien permbi supe,
dora ime ti perkedhel
flokeve tua tu marr ere.2X

refreni:
Hajde ti me mua
me flijo me puthjet e tua
betohem ne syt e shkruar
per ate ZOT ti je per mua2X

kur me thua prit se erdha
une si qyqe pres te dera
u be nate une po te pres
per ty shpirtin do ta shes.2X

ref:
Hajde ti me mua
me flijo me puthjet e tua
betohem ne syte e shkruar
per ate ZOT ti je per mua.4X


Ani Myzeqarja - Hajde Ti Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti Me Mua".
3. Video është e këngës "Hajde Ti Me Mua", por nuk këndohet nga Ani Myzeqarja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Myzeqarja:


Komente 0