Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja - Bilbilo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

`Bilbilo qe kendon mir o bilbilo[x2]
Kendo ne mars e kendo ne prill o bilbilo[x2]
E kendo n`mars e kendo n`prill o bilbilo[x2]

Kan dal zonjat ne ballkon o bilbilo[x2]
E po lozin me napolon o bilbilo [x4]

A sma jep ta pres ne dor o bilbilo[x2]
E do vete ta pres ne vlor o bilbilo [x4]

Do vete ta pres ne vlor o bilbilo[x2]
Do ti ble fustan te holl o bilbilo[x3] E do ti ble ta ve ne vlor o bilbilo
Do ti ble fustan te holl o bilbilo
E do ti ble ta ve ne vlor o bilbilo.


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*

Ani Myzeqarja - Bilbilo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilbilo".
3. Video është e këngës "Bilbilo", por nuk këndohet nga Ani Myzeqarja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Myzeqarja:


Komente 0