Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja - Cupat E Myzeqese Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Kto çupat të Myzëqesë
Trëndafili lënë në vesë
Bukuroshe si vetë hëna
Lum o lum çka bërë nëna
2x

Hidhe vallen Myzeqare
Moj e bukura Lushnjare

Do ta hedh por si di vet
Por si flutura në det
Ti bandill mos prit po eja
Se jam vajzë nga Myzeqeja
2x

Mbushu gushu gjitha gëndë
Hidhi vallet rrëndë rrëndë
Sa e bukur lozonjare
Je moj ti vajza Lushnjare

Hidhe vallen Myzeqare
Moj e bukura Lushnjare

Do ta hedh por si di vet
Por si flutura në det
Ti bandill mos prit po eja
Se jam vajzë nga Myzeqeja
2x

Ja dho këngën si bilbili
Lule maji, lule prilli
Lum ato kush I ka pranë
Ka besar për gjith dynjanë

Hidhe vallen Myzeqare
Moj e bukura Lushnjare

Do ta hedh por si di vet
Por si flutura në det
Ti bandill mos prit po eja
Se jam vajzë nga Myzeqeja
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Ani Myzeqarja - Cupat E Myzeqese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cupat E Myzeqese".
3. Video është e këngës "Cupat E Myzeqese", por nuk këndohet nga Ani Myzeqarja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Myzeqarja:


Komente 0