Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja - Moj E Vrare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

U afrove dhe me the
do te them nje muhabet
kam ca dite qe po te pres
shpirti im e di sec heq (2here)

sec me vrave moj e vrare
jo me gure po me fjale
jo me gure po me fjale
sec me vrave moj e vrare (2here)

me vjen keq o shoku im
ti je e para dashuri
jo nuk mundem me sduroj
do te shkoj aman do te shkoj (2here)

sec me vrave moj e vrare
jo me gure po me fjale
jo me gure po me fjale
sec me vrave moj e vrare (2here)

...

sec me vrave moj e vrare
jo me gure po me fjale
jo me gure po me fjale
sec me vrave moj e vrare (2here)


Ky tekst u dërgua nga Anila VLORA

Ani Myzeqarja - Moj E Vrare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Vrare".
3. Video është e këngës "Moj E Vrare", por nuk këndohet nga Ani Myzeqarja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Myzeqarja:


Komente 1