Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja - Mall Permbi Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

ti je mall perbi mall ti je dashuri e rrall
vjen mer at qe dua
vdeksha mbi buzet e tua (2here)

se per ty me dogji malli djalo o mor djalo
si tja bej ketij halli djalo o mor djalo (2here)

ti je mall perbi mall ti je dashuri e rrall
vjen mer at qe dua
vdeksha mbi buzet e tua (2here)

un e di me ke kerkuar djalo o mor djalo
po un prap ty t dua djalo o mor djalo
der ke supet e ke cuar djalo o mor djalo
por un prape ty te dua djalo o mor djalo (2 here)

ti je diell i pashuar djalo o mor djalo
je ilac me ke sheruar djalo o mor djalo (2 here)

ti je mall perbi mall ti je dashuri e rrall
vjen mer at qe dua
vdeksha mbi buzet e tua (2here)


Ky tekst u dërgua nga Mogero

Ani Myzeqarja - Mall Permbi Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall Permbi Mall".
3. Video është e këngës "Mall Permbi Mall", por nuk këndohet nga Ani Myzeqarja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Myzeqarja:


Komente 0