Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
BIOGRAFIA: Ani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Dhjetor 2019, Ani publikon videoklipin "Coco". Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Gesko. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Cricket....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egy C

Denisa Jashkuri

Atma

Julia Laze

Fiona

Anela

Eli Qorri

Irini

Ojsa

Vjollca Jakupi

Tags: Ani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet