Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Anida Llanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  98
 • Vendlindja:
 • Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Anida Llanaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 15 Shtator 2016, Anida Llanaj publikon videoklipin "Eja Djalo". Më datë 13 Dhjetor 2016, Anida Llanaj publikon videoklipin "Yll Moj Bukuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arsinda

Irsa Qosja

Linda Sadiku

Orjola Xhemollari

Pamela Kovaçi

Nertila Selmanaj

Mishela Rapo

Kristina Deda

Gerta Mahmutaj

Selma Bekteshi

Tags: Anida Llanaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet