A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anida Rexha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Fushe-Bulqize 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Anida Rexha is a writer. Anida Rexha eshte nje vajze e lindur ne fshatin Fushe-Bulqize te rrethit Diber. Ajo ka emigruar ne shtetin Grek bashke me familjen e saj qe ne moshen 5-vjecare. Aty ka mbaruar studimet deri ne ato te nivelit te shkolles se mesme dhe eshte larguar nga Greqia ne vitin 2013 per te vazhduar studimet e larta ne Tirane per Gjuhe Angleze ne universitetin privat, "Albanian University" nga ku eshte diplomuar ne korrik te vitit 2016. Shkrimi eshte pasjon...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Edisnajda Xhihani

Gjuljana Marku

Mersina Makollari

Flogerta Krypi

Laureta Durmishi

Franceska Ramadani

Simona Shalcanj

Blerona Brao

Jehona Gashi

Valmira Beqiri-Morina


Tags: Anida Rexha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019