Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anika Berisha & Alda Berisha - Jo Jo Jo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Kosova Fest Kids 2012

Komente

Asnjë Koment

18/07/2012

2012-07-18T15:20:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jo Jo Jo" kënduar nga Anika Berisha & Alda Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anika Berisha & Alda Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zanfina - Jo Jo Jo

cka do qe te them un ti thu jo jo jo e po po po qe tash po po asnjeher nuk me degjon nuk me beson vetem qka don ate e bon
cka do qe te them un ti thu jo jo jo e po po po qe tash po po asnjeher nuk me degjon nuk me beson vetem qka don ate e bon
vetem filozofon e duhet non-stop me te degju nervat mi torturon m`duket se kam eksplodu 2x
cka do qe te them un ti thu jo jo jo e po po po qe tash po po asnjeher nuk me degjon nuk me beson vetem qka don ate e bon2x
vetem filozofon e duhet non-stop me te degju nervat mi torturon m`duket se kam eksplodu 2x
cka do qe te them un ti thu jo jo jo e po po po qe tash po po asnjeher nuk me degjon nuk me beson vetem qka don ate e bon2x
pse je kaq kokefort nuk je i vetmi ne ket bot ti e din qe un te du duhesh me me besu
cka do qe te them un ti thu jo jo jo e po po po qe tash po po asnjeher nuk me degjon nuk me beson vetem qka don ate e bon 4x.

Remi - Jo Jo Jo

Te kujtoj plot me mall s'te harroj sat jam gjall.

Ne bankat shkollore spari u takum ne shikim te parë ne u dashurum.Ne bankat shkollore spari u takum ne shikim te parë ne u dashurum

Ref
jo jo jo kurr nuk te harroj.Po po po ty te dashuroj

Te kujtoj plot me mall s'te harroj sat jam gjall.

Ne orë te matematikes shikimi i par historija jon ty dashnor te ndar.Ne orë te matematikes shikimi i par historija jon ty dashnor te ndar.

Ref
jo jo jo kurr nuk te harroj.Po po po ty te dashuroj

Te kujtoj plot me mall s'te harroj sat jam gjall.

Ne mbarim te shkolles ne pushim veror me shokun e klases ti bere kuror.Ne mbarim te shkolles ne pushim veror me shokun e klases ti bere kuror.

Ref(4)
jo jo jo kurr nuk te harroj.Po po po ty te dashuroj

Leonora Poloska - Jo Jo Jo

Syt e tu te verbër me kët daashuri
më beso më ndje sje i vetmii
E çdo fjal e ëmbël ndjen at dashuri
nuk na duhet dot e as xhelozi

Ref: Jo jo jo nuk dua
qe t 'kesh zjarr per mua
jo jo mos harro zemra ime tjetrin doo
jo jo jo nuk dua qe t'kesh mall per mua
jo jo mos harro zemra ime tjetrin doo
ohh lady put your hands up.. put your hands up.. put your hands up -come on(2x)
...

Syt e tu te verbër s'dua te lotojnë
te shikojnë një tjetër mua t'më harrojnë
E çdo fjal e ëmbëel ndjen at dashuri
Nuk na duhet dot as xhelozi.

Ref: Jo jo jo nuk dua
qe t 'kesh zjarr per mua
jo jo mos harro zemra ime tjetrin doo
jo jo jo nuk dua qe t'kesh mall per mua
jo jo mos harro zemra ime tjetrin doo
ohh lady put your hands up.. put your hands up.. put your hands up -come on(2x)
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet