Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Lilaj - Rastesia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  26

Kalove Prane Meje Te Ndjeva Me Ndjeve Por Adresat Neri Tjeterit Nuk Jam Dham Hajde Djalo Trendi Nuk Po Te Mban Vendi Po Kerkon Ta Dish Patjeter Cila Jam

Refreni:
Zemer Ja Mos Pyet Per Mua E As Une Sdo Pyes Per Ty Nuk Mjafton Vec Nje Minut Me Kalu Jeten Te Dy Vetem Cdo Momente Edhe Malli Po Te Cmon Rastesi Eshte Rastesi Po Ket Zemer E Ke Ti

Pse Me Turbullove Prane Kur Me Kalove Ratesia Mbeti Botes Zemrat Lame Hjde Djalo Trendi Nuk Po Te Mban Vendi Po Kerkon Ta Dish Patjeter Cila Jam

Refreni:
Zemer Jo Mos Pyet Per Mua E As Une Sdo Pyes Per Ty Nuk Jafton Vec Nje Minut Me Kalu Jeten Te Dy Vetem Cdo Momente Edhe Malli Po Te Cmon Rastesi Eshte Rastesi Po Mket Zemer E Ke Ti


Ky tekst u dërgua nga SHKELZEN NASUFIAnila Lilaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/10/2012


Anila Lilaj - Rastesia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rastesia".
3. Video është e këngës "Rastesia", por nuk këndohet nga Anila Lilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Lilaj:


Komente 2