A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anila Mimani

Digjesh Zjarr ➡ You Burn Like Fire

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Digjesh Zjarr

Ti me dukesh i merzitur
nuk je me si ne fillim
te vazhdojme keshtu i dashur
tani jo nuk ka kuptim
ajo kohe kur ti me doje tani jo nuk kthehet me
tani jo nuk kthehet me
ciao po te le.
(x2)
Une te le, nuk me le ti
me lutesh si femi
une te le, nuk me le ti
me duket si cudi.
Do te shkoje me mire o djal
me mire te rrime te ndare
dhe sa here te me kujtosh
do digjesh porsi zjarr.
(x2)
Nuk jam loder qe te luash
pastaj te me flakesh tej
Me zhgenjime jam mesuar
por nje tjeter do te gjej.
Dhe te tjere me kishin thene
qe me ty te kem kujdes
qe me ty te kem kujdes
se me ben te vdes.
(x2)
Une te le, nuk me le ti
me lutesh si femi
une te le, nuk me le ti
me duket si cudi.
Do te shkoj me mire o djal
me mire te rrime te ndare
dhe sa here te me kujtosh
do digjesh porsi zjarr.


You Burn Like Fire

You look bored to me
You are not like at the beginning
Let's go so dear
Now it does not make sense
That time when you love me now does not turn me on
Now it does not turn with me
Hello you go down.
(X2)
I'll let you down, not with me
You pray as a child
I let you down, not let me
It looks like a miracle.
We will go better or younger
Better to divide apart
And how many times to remember
Burn fire prose.
(X2)
I'm not a toy to play
Then throw it away
With disappointments I have been taught
But another one will find.
And others had told me
That I may be careful with you
That I may be careful with you
That makes me die.
(X2)
I'll let you down, not with me
You pray as a child
I let you down, not let me
It looks like a miracle.
We will go better or younger
Better to divide apart
And how many times to remember
Burn fire prose

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019