A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Anila Mimani - Pasion Dashurie


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/02/2011

2011-02-16T17:51:02

(2x)
zemer pse nuk vjen
koka po me dhemb
thua se me don
zdi a te besoj
pastaj me genjen
ne vetmi me len

refrain: (2x)
ti je aji qe gjumin ma ke prish
shpirtin tim, ma ke rroberu
zemren ma bere djal cop e grim
e tani me je larguuu
aaaaa
naaaanaj
naj najnaj
(hajdee)
(2x)
Zdi qfar po mendon
pritja po me lodh
thua se me don
zdi a te besoj
dua te harroj
me nuk dot kujtoj

refrain: (4x)
Ti je aji qe gjumin ma ke prish
shpirtin tim, ma ke rroberu
zemren ma bere djal cop e grim
e tani me je largu


Ky tekst u dërgua nga Ronaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019