Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anila Mimani & Bledar Dapa - Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Anila Mimani & Bledar Dapa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anila Mimani & Bledar Dapa - Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Baby"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bledar Dapa

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00lai lai lai lai
lai lai lai lai lai...

Anila:
Dua dua
te jesh me mua
puthjet e tua, jan vec per mua

Bledar:
Dua dua
te jesh me mua
bezet e tua jan vec per mua

Anila & Bledar
Menyra se si ti me flet
cdo fjale e jotja me jep jete
kur me prek me ledhatone
zemra forte me rreh (ref. x2)

Bledar:
Se une me duket kam shkalluar
qe kur eshte ne dashuri
me veten qesh i lumturuar
goces fare sja bej me sy
i jap makines i hutuar
zemren mbushur me gezim
aty tek qielli jam duke notuar
kur jam me ty ne perqafim
po floket ti ledhatoj
ndersa pa ty s'jetoj
trupin tend kur e prek
zjarri brenda me djeg

Anila:
Jo mos u largo
vetem mos me ler
se ka cuna plote
por si ty nuk gjej

Bledar.
Jo mos u largo
vetem mos me ler
se ka vajza plote
por si ty nuk gjej

Anila & Bledar:
Menyra se si ti me flet
cdo fjale e jotja me jep jete
kur me prek me ledhatone
zemra forte me rreh (ref. x2)

Bledar:
Lekuren tende une kur ledhatoj
aromen tende ti diku nuk e ndjen
dua dua te jesh cdo cast me mua
qe te them dhe te me thuash vetem ty te dua
hyre ne zemren time pa me pyetur mua
hyre ne jeten time pa me then te dua
hyre ne cdo qeliz te trupit tim
deri sa mu bere te semure dhe pa sherim

Anila & Bledar:
Menyra se si ti me flet
cdo fjale e jotja me jep jete
kur me prek me ledhatone
zemra forte me rreh (ref. x2)


Ky tekst u dërgua nga Kristiela
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet