A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Anila Mimani - Ma Ka Thene Horoskopi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Vajza E Mamit"


Dashuria po merr fund
kur martoesh mir e di
ti me thua shum te dua
por mos me lodh me xhelozine

ma ka then dhe horoskopi
kujdes burri po ta dredh
po me hiken koka fare
nuk e di se si tja mbledh
(refx2)

ti ne klud kafe pin
une gjithe diten ne shtepi
zemra ime shpirt e xhan
di dhe une te pi duhan
(refx2)

ti ankohesh dhe me thua
se nuk paske fare faj
une shikoj rrobat e tua
ja dhe floku i asaj

ma ka then dhe horoskopi
kujdes burri po ta dredh
po me hiken koka fare
nuk e di se si tja mbledh
(refx2)

ti ne klud kafe pin
une gjithe diten ne shtepi
zemra ime shpirt e xhan
di dhe une te pi duhan
(refx4)


Ky tekst u dërgua nga Kristiela
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019