Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


edi:
Ne syt e tu vetem nje cast dikur te rija...

anila :
Ne syt e mi te pret o djal dashuria,

edi:
ne syt e ty shikoj un vajzen qe e dua,

anila:
si per cudi keshtu me duket edhe mua,

te 2:
sa her qe te shikoj edhe me shum te dua,

anila:
me ler te ri nje cast,

edi:
ne endrat e tua...

te 2:
sa her qe te shikoj edhe me shum te dua,

anila:
me ler te ri nje cast,

edi:
ne endrat e tua...

2 ref
Po te shikosh ne syt e mi dot gjesh ate qe kerkon ti vetem nje cast po te shikosh pa mua me nuk do jetosh,


Anila Mimani - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0