Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Kthehu Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mu largove me pas mbeta ne vetmi jeta ime ta kam than je vetem ti..te kam dashur shum...
Mu largove me pas mbeta ne vetmi jeta ime ta kam than je vetem ti..te kam dashur shum...
Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthy ti perqafime do te jap..Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthu ti perqafime do te jap.
mu largove the me fal dhe me kaq mbaroj te ndegjoj por as nje fjal me nuk e kuptoj te kam dashur shum..Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthy ti perqafime do te jap


Ky tekst u dërgua nga  qendresa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Anila Mimani - Kthehu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0