A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Anila Mimani - Ne Zemer Te Ruaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Digjesh Zjarr"


ME PELQENTE KUR EMBEL ME FLISJE LOT TRRISHTIM
ME PELQENTE KUR TI ME THERRISJE SHPIRTI IM
ME PELQENTE KUR NE DHOM TE PRISJA DHE TE PRISJA GJAT DERISA TE BEHEJ NAT

REF

NE ZEMER TE RUAJ NE ZEMER TE MBAJ NE ZEMER TE RUAJ PERGJITHMON SI ME PAR x2

KTHEHU TE ME THUASH FJAL TE EMBLA LOT TRRISHTIM
TE MA GJESH KU PO ME DHEMB ZEMRA SHPIRTI IM
TE ME COSH MESAZHE DASHURIE DHE TE FSHIHESH TI PORSI NJE FEMIJE

REFx2

KTHEHU PRAP TI SHPIRTI IM DHE ME JEP PAK NGUSHELLIM ZERIN TEND UN TY KAM NEVOJ TA DEGJOJ x2

REF x2


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019