Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Karajfili Dhe Zambaku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

O karajfili dhe zambaku
paskan çel o per bukuri
paskan çel o per bukuri

O ku me je mi goce lales
se pa ty o moj s'mund te ri
se pa ty o moj s'mund te ri

O karajfili kuq si gjaku
salltanet o per djemt e ri
salltanet o per djemt e ri

O mu me ty me ka zan meraku
si tja boj o hallit s'e di
si tja boj o hallit s'e di

O karajfili plot me er
qe t'vejn gocat ne saksi
qe t'vejn gocat ne saksi

O ti çel dimer edhe ver e
un pa ty aman s'mund te ri
un pa ty aman s'mund te ri


Ky tekst u dërgua nga Redina   ejsi1999

Anila Mimani - Karajfili Dhe Zambaku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karajfili Dhe Zambaku".
3. Video është e këngës "Karajfili Dhe Zambaku", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0