Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anila Mimani - Unazen E Gishtit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unazen E Gishtit".
3. Video është e këngës "Unazen E Gishtit", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anila Mimani - Unazen E Gishtit  (Feat. Grupi Kristal)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/07/2014

2014-07-27T13:05:08+00:00Per unazen e gishtit o
Marshalla marshalla
Kilometra çun kam bo
Hej valla hej valla

Masen gishtit çuno s'ja kam marre
S'ja kam marre
Nuk e di unaza ka me te ra x2

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o

Te dy bashke besen e kemi dhene
Marshalla marshalla
Dhe unazat kemi dhone
Hej valla hej valla

Per ate babe e per ate none
Per babe e none
Hyzmetin mos me ja bo haram

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o

...

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet