Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anila Mimani - Ti Je Larg

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Larg".
3. Video është e këngës "Ti Je Larg", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anila Mimani - Ti Je Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

21/10/2014

2014-10-21T07:04:29+00:00zemer sonte i ku je
horizontet e ksaj bote
mua gjumi nuk me ze
pa me puthur buza jote
kur minutat numeroj
malli gjumin ma perzuri
te mendoje te mendoj
mbeti ndezur ambazhuri

refreni

ti je larg ti je shume larg
me mungon prania jote
se nje puthje qe ma fal
vlen me shume se mijra fjal 2x

ne qetsine e kesaj nate
zemra ndjen vec mall per ty
smjafton drita e nej llampe
dua djellin qe sjell ti
kur minutat numeroj
malli gjumin ma perzuri te mendoje te mendoj ndezur mbeti abazhuri
ti je larg ti je shume larg
me mungon prania jote
se nje puthje qe ma fal
vlen me shume se mijra fjal
ti je larg ti je shume larg me mungon prania jote
se nej puthje qe me fal vlen me shume se mijra fjal 2 x


Ky tekst u dërgua nga sara
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet