TEKSTESHQIP

Anila Mimani
Me Inat Po Shkon
Lyrics

pse ti mu largove
dhe per mua nuk mendove
pse ti mu largove
dhe per mua nuk mendove
aspak per mua nuk mendove
dashurin time e harove
aspak per mua nuk mendove
dashurin time e harove

do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te rri
do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te rri

bej te fle gjumi sme ze
po me pyesin se cfare ke
bej te fle gjumi sme ze
po me pyesin se cfare ke

dhe detyrohem te tregoj
per djalin qe mu me haroj
dhe detyrohem te tregoj
per djalin qe mu me haroj

do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te ri
do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te ri

vishesh bukur si ty ska
je e mire ne ne gjith sevda
por me naze ledhatime
nuk e ndron dot mendjen time

aaaaa sa m'nervozon ooooooo
me inat pse shkon

ti moj xhane je fajtore
se per mua smendon fare
tjeter ben e tjeter thua
u lodha me nazet e tua

aaaaa sa m'nervozon ooooooo
me inat pse shkon

do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te ri

DËRGOI: