TEKSTESHQIP

Anila Mimani
Kthehu Ti
Lyrics

Mu largove me pas mbeta ne vetmi jeta ime ta kam than je vetem ti..te kam dashur shum...
Mu largove me pas mbeta ne vetmi jeta ime ta kam than je vetem ti..te kam dashur shum...
Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthy ti perqafime do te jap..Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthu ti perqafime do te jap.
mu largove the me fal dhe me kaq mbaroj te ndegjoj por as nje fjal me nuk e kuptoj te kam dashur shum..Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthy ti perqafime do te jap

DËRGOI: