TEKSTESHQIP

Anila & Ela
Bone Bone
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bone Bone" kënduar nga Anila & Ela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Korrik 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Bone Bone".