Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ela Muja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
 • Emri i Vërtetë:
 • Emanuela Muja
 • Vendlindja:
 • Kukes 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ela Muja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. AUTOBIOGRAFI SHQIP: Emri im eshte Emanuela Muja, ndersa ai i artit është ( Ela ) në ( Shtiqen) Laguna ime që e dua shumë aty kam kaluar pjesën më të bukur të femijërise dhe jam shkolluar nga klasa e pare deri në vitin e 4 të shkollës së mesme ( Qazim Shehu ). Kam vazhduar studimet e larta në Unversitetin ” Kristal ” në Tiranë në degën Drejtësi dhe Shkenca Sociale, më pas kam punuar me Parukeri me modelizëm kam konkuruar dhe për miss Shqipëria n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Anila Mujës

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Olgera Lleshaj

Xhoi Kallaverja

Albulena Ukaj

Egzona Dedaj

Xheraldina Berisha

Gresa Behluli

Kristina Vreshti

Deniza

Eva Ndoja

Juvi


Tags: Ela Muja, Emanuela Muja, Ela

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet