TEKSTESHQIP

Anila & Ela
Cka Ki Me Bo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cka Ki Me Bo" kënduar nga Anila & Ela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 25 Qershor 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Cka Ki Me Bo".